O nás

Penzion Korida najdete v centru Ústí nad Labem v ulici Hrnčířská č. 56/12, ve vzdálenosti cca 150 m od hlavního vlakového nádraží. Zastávky MHD jsou přímo v ulici, naproti objektu a stanoviště TAXI je na nedalekém Mírovém náměstí.

V pěšky dostupných vzdálenostech je řada obchodů, restaurací a podniků poskytujících služby. Pět minut chůze od objektu je Obchodní centrum Forum. V pasáži hlavního nádraží se nachází pekárna Martin s příjemným posezením, kde se můžete nasnídat denně již od 6:00 hodin. https://www.pekarnamartin.com/

Infocentrum města najdete na nedaleké Mírové náměstí v budově Paláce Zdar (https://www.usti.cz/cz/volny-cas/turistum/informacni-stredisko-mesta-usti-nad-labem/)

Výhodnou polohu penzionu uvítají účastníci pracovních jednání v budovách krajských a městských institucí jakož i významných průmyslových podniků.

Naši hosté, převážně pak rodiny s dětmi ocení zoologickou zahradu, venkovní bludiště a zrcadlové bludiště u zámečku Větruše, modelová kolejiště na zámku v Trmicích, nebo hrad Střekov, na obdivovatele moderní architektury čeká Mariánský most, stavební kuriozity zastupuje kostel se šikmou věží.

ONLINE CHECK-IN, CHECK-OUT, PLATBA

Penzion Korida je moderní koncept samoobslužného ubytování.
Správa celé rezervace probíhá online – check-in provedete pomocí jednoduché aplikace a poté v ní zobrazíte přístupový kód k pokoji.

Více informací naleznete v sekci „Informace o ubytování“

Celkem disponujeme 6 pokoji. Všechny jsou moderně vybaveny vším, co potřebujete ke komfortnímu ubytování nejen na jednu noc, ale také na delší pobyt. Důraz klademe na komfort, čistotu, funkčnost a v neposlední řadě design našich prostorů, který spočívá v jednoduchosti.

Bezplatné rychlé Wi-Fi připojení je dostupné ve všech prostorech a pokojích.

Vybrat si můžete mezi jednolůžkovým pokojem, pokojem s  manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Tři pokoje jsou s přistýlkou v podobě pohodlné rozkládací pohovky s plnohodnotným dvoulůžkem. Každý pokoj disponuje vlastní vybavenou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pokoje s přistýlkou jsou s možností dětské postýlky.

Penzion nabízí pro každé patro také vybavenou kuchyňskou linku s mikrovlnou troubou a lednicí.

Budova je zcela nekuřácká.

Možnosti parkování jsou v podzemním parkovišti při hlavním nádraží a garážovém domě pod Mariánskou skálou- bez možnosti rezervace předem https://www.msul.cz/parkovani/parkovani-parkovaci-domy/