Pokoje

Dvoulůžkový pokoj 101

Komfortní dvoulůžkový pokoj s pohodlnou manželskou postelí, kterou lze variabilně rozdělit na 2 samostatná lůžka. K pokoji náleží vlastní vybavená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V ceně ubytování je k dispozici na pokoji čajový/kávový balíček a jemně perlivá voda. K přípravě lze využít sdílenou kuchyňku.

Dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou 102

Komfortní dvoulůžkový pokoj se dvěma samostatnými postelemi s možností spojení v pohodlnou manželskou postel a s rozkládací pohovkou v podobě plnohodnotného dvoulůžka. K pokoji náleží vlastní vybavená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Za příplatek je možno zapůjčit dětskou postýlku včetně lůžkovin. V ceně ubytování je k dispozici na pokoji čajový/kávový balíček a jemně perlivá voda. K přípravě lze využít zobrazit více sdílenou kuchyňku.

Dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou 103

Komfortní dvoulůžkový pokoj s pohodlnou manželskou postelí, kterou lze variabilně rozdělit na 2 samostatná lůžka a s rozkládací pohovkou v podobě plnohodnotného dvoulůžka. K pokoji náleží vlastní vybavená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Za příplatek je možno zapůjčit dětskou postýlku včetně lůžkovin. V ceně ubytování je k dispozici na pokoji čajový/kávový balíček a jemně perlivá voda. K přípravě lze zobrazit více využít sdílenou kuchyňku.

Dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou 201

Komfortní klimatizovaný podkrovní dvoulůžkový pokoj s pohodlnou manželskou postelí, kterou lze variabilně rozdělit na 2 samostatná lůžka a s rozkládací pohovkou v podobě plnohodnotného dvoulůžka. K pokoji náleží vlastní vybavená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Za příplatek je možno zapůjčit dětskou postýlku včetně lůžkovin. V ceně ubytování je k dispozici na pokoji čajový/kávový balíček a jemně perlivá voda. K zobrazit více přípravě lze využít sdílenou kuchyňku.

Jednolůžkový pokoj 202

Komfortní klimatizovaný podkrovní jednolůžkový pokoj s pohodlnou postelí. K pokoji náleží vlastní vybavená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V ceně ubytování je k dispozici na pokoji čajový/kávový balíček a jemně perlivá voda. K přípravě lze využít sdílenou kuchyňku.

Dvoulůžkový pokoj 203

Komfortní klimatizovaný podkrovní dvoulůžkový pokoj s pohodlnou manželskou postelí, vlastní vybavenou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V ceně ubytování je k dispozici na pokoji čajový/kávový balíček a jemně perlivá voda. K přípravě lze využít sdílenou kuchyňku.